Наша адреса

вул. Б.Хмельницького, 99 м. Берегове, 90202 Тел/факс: (03141)2-34-40

Аварійна служба водоканалу (цілодобово!):
тел: 15-05 або (03141) 4-21-65
Hibabejelentési szolgálat
(Ivóvíz hálózati hibák, csőtörés csatornadugulás, szennyvízelöntés)
15-05 vagy (03141) 4-21-65 (a nap 24 órájában elérhető)

 

Відзначення Всесвітнього дня води 22 березня 2012 року

 

 

З нагоди Всесвітнього дня води 22 березня 2012 року ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» організував у місті Берегово проведення ряду заходів, спрямованих на популяризацію важливості води та залучення до цього населення, привернення уваги громадськості до проблем води, її значення у житті людини, необхідність її збереження та раціонального використання.

У період з 15 лютого по 15 березня 2012 року відбувся конкурс на найкращу стінгазету на тему «Бережіть воду!». У ньому взяли участь учні навчальних шкіл міста. На конкурс було подано 15 стінгазет, які 22 березня 2012 року були виставлені у абонентному відділі підприємства. Переможці отримали цінні подарунки, які спонсорували Берегівська міська рада, Генеральне консульство Угорщини в м.Берегові, ЗАТ «Ніршийгвіз», ПАТ «Берегівський радіозавод» та СП «Екотрейдінформ».

творчість дітей

вручення нагород

Директор Товариства Галайда Й.С. та голова оргкомітету з підготовки та проведення заходів з відзначення 22 березня 2012 року Всесвітнього дня води Обедніна І.С. відгукнулися на запрошення української гімназії м.Берегово і відвідали учнів з цікавою презентацією, на якій розповіли про роботу Товариства, про організацію відзначення Всесвітнього дня води у місті Берегово.

відкритий урок

За допомогою пересувної лабораторії під час проведення «Дня відкритих дверей» в абонентному відділі здійснювалися аналізи проб води з криниць мешканців міста Берегово. Всього надійшло для здійснення аналізу близько 50 проб води.

А з 14.00 до 17.00 години відбулася екологічна акція «Бережіть воду!» з прибирання території берегів каналу Верке за участю працівників Берегівської міської ради, ТзОВ «Водоканал Карпатвіз», Генерального консульства Угорщини в м.Берегові, Берегівського міжрайонного управління водного господарства, студентів Закарпатського угорського інституту, представників римо-католицької церкви та інших мешканців міста бажаючих зробити кращим для життя своє середовище.