Наша адреса

вул. Б.Хмельницького, 99 м. Берегове, 90202 Тел/факс: (03141)2-34-40

Аварійна служба водоканалу (цілодобово!):
тел: 15-05 або (03141) 4-21-65
Hibabejelentési szolgálat
(Ivóvíz hálózati hibák, csőtörés csatornadugulás, szennyvízelöntés)
15-05 vagy (03141) 4-21-65 (a nap 24 órájában elérhető)

Шановні Берегівчани  - абоненти ТОВ "Водоканал Карпатвіз". Виконавчий комітет Берегівської міської Ради 7.06.12р. прийняв РІШЕННЯ №233 яке ми публікуємо без скорочень. Для з"ясування деталей встановлення засобів обліку води звертайтесь у абонентний відділ ТОВ "Водоканал Карпатвіз" за  адресою: вул. Богдана Хмельницького 99, або за телефоном 24567 з 8.00 до 17.00 к.ч.

 

У К Р А Ї Н А

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

БЕРЕГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від «07» 06. 2012 року № 233 м. Берегово

 

Про встановлення засобів обліку

послуг з централізованого

водопостачання та водовідведення

у м. Берегово

 

Заслухавши та обговоривши доповідь директора ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» Галайди Й. С., з метою реалізації державної політики у сфері енергозбереження та раціонального використання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, збереження цілодобового водопостачання, керуючись Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про питну воду та питне водопостачання», Постановою КМУ від 21.07.2005 р. № 630, ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Берегівської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Пропонувати споживачам водопостачання та водовідведення м.Берегово, які не встановили засоби обліку водопостачання та водовідведення, до 1 липня 2012 року звернутися до ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» із заявою про встановлення засобів обліку водопостачання та водовідведення.

2. Споживачам, які до 1 липня 2012 року звернулися до ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» із відповідною заявою, монтаж засобів обліку буде проводитись за кошти товариства.

3. У разі невстановлення споживачами засобів обліку водопостачання та водовідведення, виконавчий комітет Берегівської міської ради буде розглядати питання про погодинне водопостачання згідно графіку.

4. ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» спільно з Управлінням праці та соціального захисту населення Берегівської міської ради скласти списки одиноких, малозабезпечених громадян, які не встановили засоби обліку водопостачання та водовідведення.

5 Фінансовому управлінню Берегівської міської ради вишукати кошти для забезпечення засобами обліку водопостачання та водовідведення громадян вказаних у п.4 даного рішення.

6. Дане рішення опублікувати в газеті «Берегово» та на офіційному веб-сайті Берегівської міської ради.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Кінч Г. Й. та директора ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» Галайду Й. С.

 

 

Міський голова І. Гайдош