Наша адреса

вул. Б.Хмельницького, 99 м. Берегове, 90202 Тел/факс: (03141)2-34-40

Аварійна служба водоканалу (цілодобово!):
тел: 15-05 або (03141) 4-21-65
Hibabejelentési szolgálat
(Ivóvíz hálózati hibák, csőtörés csatornadugulás, szennyvízelöntés)
15-05 vagy (03141) 4-21-65 (a nap 24 órájában elérhető)

Кажуть, що лише втрачаючи, належно оцінюють те, що мають. Так і з водою: коли вона є, більшість вважає це звичним явищем. А дехто, більше того, ще й безкоштовним. А дарма. Адже Витяг з Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення в містах і селищах України, зареєстрованих Міністерством юстиції України та введених в дію з 27 червня 2008 року, чітко регламентує всі норми. Про них – конкретніше.

Водокористування вважається безобліковим, якщо споживач самовільно приєднався до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення або самовільно користується ними.

У разі безоблікового водокористування виробник виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

Розрахунковий період при безобліковому водокористуванні встановлюється з дня початку такого користування. Якщо термін початку безоблікового водокористування виявити неможливо, розрахунковий період становить один місяць.

Для приєднання до систем централізованого водопостачання та водовідведення замовнику необхідно отримати технічні умови відповідно до Порядку надання архітектурно-планувального завдання та технічних умов щодо інженерного забезпечення об’єкта архітектури і визначення розміру плати за їх видачу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.1999 р.,№2328.

3абороняється будь-яке самовільне приєднання об’єктів водоспоживання до діючих систем централізованого водопостачання та водовідведення (включаючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів). У разі самовільного приєднання розрахунок здійснюється згідно з п.3.3 цих Правил. Це стосується, приміром, жителів вул. Есе Томаша, Легоцького, Венелини Гуци і т. д. які не оформили належним чином підключення по даний час.

Споживач відповідає за цілісність та збереження засобів обліку, пломб і деталей пломбування, встановлених представниками територіальних органів Держспоживстандарту та виробником в місцях з’єднань засобів обліку, запірної арматури, манометра та іншого обладнання вузла обліку, незалежно від місця його розташування.

3німати засоби обліку, здійснювати будь-які заміни їх частин або зміни положення на водомірному вузлі, де їх встановлено, знімати пломби, накладені органами Держспоживстандарту або виробником, має право лише виробник або споживач за дозволом виробника, в даному випадку мається на увазі “Водоканал”. У разі самовільних дій споживач сплачує витрату води згідно з пунктами 3.3. 3.4 цих Правил.

Згідно з договором про надання населенню послуг з водопостачання та водовідведення п. 10 розрахунковий період оплати послуг – один календарний місяць, термін внесення платежів – не пізніше 20 числа кожного місяця. До найбільш злісних неплатників вживаються рішучі заходи - аж до відключення від мережі водопостачання та водовідведення.

29 червня та 7 липня 2012 року ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» провело обстеження організації водопостачання та водовідведення споживачів м.Берегово.

Пильна увага була прикута до роботи з боржниками. Для цього заздалегідь було підготовлено список, до якого увійшли споживачі, котрі заборгували Товариству доволі кругленькі суми і тривалий час ігнорують вимоги підприємства щодо вчасної оплати за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення. Боржникам послуг пропонувалося оплатити борг або укласти договір на його реструктуризацію.

У ці дні 4 бригади здійснили перевірку споживачів, які не уклали угоди на надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення і, таким чином, користуються цими послугами безобліково.

У злісних неплатників послуг водопостачання та водовідведення було відключено водопостачання, заглушувалася каналізація тощо. Проведено відключення 9 споживачів.

Поновити водопостачання та водовідведення боржникам можливо буде лише за умови повного погашення боргу та оплати вартості робіт з підключення. Беручи до уваги те, що є такі неплатники, які не можуть відразу погасити борг їм рекомендовано звертатися до абонентного відділу Товариства за адресою: м.Берегово, вул..Б.Хмельнцького, 99 для укладення договору про реструктуризацію суми боргу.

Отож аби не потрапити в категорію боржників ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» просить усіх абонентів не зволікати та розрахуватися за спожиті послуги.

Від вчасності вашої, шановні абоненти, оплати за надані нами послуги водопостачання та водовідведення залежить працюватиме ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» завтра чи ні, а відповідно — матиме кожен з нас у помешканні воду та зручності чи не матиме. Ми дуже сподіваємося на ваше розуміння та підтримку.

 

Адміністрація ТзОВ «Водоканал Карпатвіз»