Наша адреса

вул. Б.Хмельницького, 99 м. Берегове, 90202 Тел/факс: (03141)2-34-40

Аварійна служба водоканалу (цілодобово!):
тел: 15-05 або (03141) 4-21-65
Hibabejelentési szolgálat
(Ivóvíz hálózati hibák, csőtörés csatornadugulás, szennyvízelöntés)
15-05 vagy (03141) 4-21-65 (a nap 24 órájában elérhető)

 

З нагоди Всесвітнього дня води 22 березня 2013 року ТОВ «Водоканал Карпатвіз» організував у місті Берегово проведення ряду заходів, спрямованих на популяризацію важливості води та залучення до цього населення, привернення уваги громадськості до проблем води, її значення у житті людини, необхідність її збереження та раціонального використання.

 

У період з 17 лютого - 17 березня 2013 року відбувся фотоконкурс на тему: «Цінність водних ресурсів міста Берегово серед учнів 7-11 класів навчальних закладів міста Берегово. Мета фотоконкурсу була спрямована на формування екологічної культури населення, пропагування бережливого ставлення до навколишнього середовища та привернення уваги громадськості до екологічних проблем міста Берегово. До конкурсу допускалися фотографії, що відображали такі два напрямки:1. Нераціональне використання водних ресурсів, негативний вплив життєдіяльності людини на природу міста Берегова. 2. Діяльність людини, спрямована на раціональне використання водних ресурсів, найкращий пейзаж природи у місті Берегово. Всього у фотоконкурсі взяло участь 30 учасників

Крім того, до Всесвітнього дня води у період з 11 по 17 березня 2013 року було проведено також конкурс віршів серед учнів навчальних закладів міста на тему: «Вода для життя». Мета цього конкурсу була спрямована на виховання у підростаючого покоління небайдужого ставлення до проблем охорони навколишнього середовища, потреби раціонального використання водних ресурсів планети; підтримки творчо обдарованої молоді; формування громадянської позиції щодо захисту навколишнього середовища, любові до рідного краю; залучення дітей до здорового способу життя. До участі в конкурсі запрошували учнів 7-11 класів навчальних закладів міста. На конкурс були представлені вірші 19 учасників на українській, угорській, російській мовах .

Підведення підсумків фотоконкурсу «Цінність водних ресурсів міста Берегово» та конкурсу віршів на тему: «Вода для життя» серед учнів 7-11 класів навчальних закладів міста відбулося 22 березня 2013 року у приміщенні Районного центру культури і дозвілля. Переможці цих конкурсів отримали цінні подарунки, які спонсорували Берегівська міська рада, Генеральне консульство Угорщини в м.Берегові, ЗАТ «Ніршийгвіз», Державне управлінню охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, ПП «Печора», ПП «Кун і Войтович», Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса в місті Берегово.

Директор Товариства Галайда Й.С. та голова оргкомітету з підготовки та проведення заходів з відзначення 22 березня 2012 року Всесвітнього дня води Обедніна І.С. відгукнулися на запрошення Загальноосвітньої школи № 4 м.Берегово і відвідали учнів з цікавою презентацією, на якій розповіли про роботу Товариства та про організацію відзначення Всесвітнього дня води у місті Берегово.

У приміщенні Берегівської міської ради 22 березня 2013 року відбулося виїзне засідання колегії управління житлово-комунального господарства Закарпатської облдержадміністрації за участю начальників структурних підрозділів з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрацій і міськвиконкомів та керівників житлово- комунальних підприємств області.. На засіданні були розглянуті питання щодо підсумків роботи підприємств житлово-комунального господарства області за 2012 рік та завдання на 2013 рік, про стан виконання Програми «Питна вода Закарпаття « на 2012-2020 роки за 2012 рік та завдання на 2013 рік, про стан охорони та утримання зелених насаджень у населених пунктах області, тощо.

У абонентному відділі Товариства цього дня відбувся «День відкритих дверей». Для жителів міста була забезпечена можливість за допомогою пересувної лабораторії в цей день здійснити аналізи проб води зі своїх криниць

У Всесвітній день води було запропоновано колективам підприємств, установ, організацій, жителям міста підтримати ініціативу Товариства та забезпечити проведення заходів з прибирання території , висаджування дерев поблизу їх підприємств, установ , житлових будинків, які прилягають до каналу Верке. Протягом 22-23 березня 2013 року працівниками Товариства проведено роботи з прибирання територій , закріплених за підприємством та поблизу них, висаджування дерев.

Таким чином, завдяки проведеним заходам було зроблено значний внесок у охорону довкілля міста Берегово.

 

 

Проведення  відкритого  уроку  у  Загальноосвітній школі  №4  м.  Берегово.

 

 

 

 

Наша  молодь,  наше  майбутнє - стан  водних  ресурсів  м.  Берегово  у  наших  руках.

 

 

Фотовиставка  з  робіт  учасників  конкурсу  на  тему  "Цінність  водних ресурсів"  м.  Берегово,  організованого  Товариством  "Водоканал  Карпатвіз".

 

 

 

 

Вручення  призів  переможцям фотоконкурсу  та  конкурсу  віршів.

 

 

Наші  спонсори: Берегівська міська рада, Генеральне консульство Угорщини в м.Берегові, ЗАТ «Ніршийгвіз», Державне управлінню охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, ПП «Печора», ПП «Кун і Войтович», Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса в місті Берегово.

 

 

 

Переможці  конкурсу  віршів  та  фотоконкурсу.

 

 

 

 

Перший  заступник  міського  голови  Бабяк  Золтан  вручив  приз  переможцю  фотоконкурсу  Сабов Марії.

 

 

Фотовиставка.

 

 

Виїзне засідання колегії Управління житлово-комунального господарства Закарпатської облдержадміністрації.